pozycjonowanie portali

Biznes Twój sposób sprawdzi się tylko wtedy kiedy dokopiesz się warstwy przepuszczalnej ,która odbierze tę wodę. Najlepiej byłoby jeśli się da wykonać drenaż lub rozsączanie wody w gruncie połączone z drenażem choć jak pisałem wyżej jeśli jest jednorodny grunt w postaci gliny to rozsączanie będzie bardzo powolne.ma się opierać na pobieraniu opłat od posiadaczy pensjonatów, pokoi na wynajem wakacyjny, małych hoteli. Branża bardzo trudna ale bez przesady. Te duże portale to nie strony firmowe, typu apple, której nie przeskoczysz na frazę "iphone". Wybierasz grupę kilku podstawowych dla branży fraz, optymalizacja i linki. Przy pozycjonowaniu strony pod katem tych kilku fraz i rozbudową treści z czasem serwis sam pojawi się na frazy z długiego ogona.
Zresztą tą branżę można ugryźć - jeżeli chodzi o pozycjonowanie - na kilka sposobów.

Pierwsze top15 ma swojej ofercie od 30-80 tysięcy obiektów noclegowych, kasując od każdego 80-300zł rocznie. U mnie jest tak nieprzepuszczalna glina,że woda w ogóle nie wsiąka,a przynajmniej szybciej odparowuje niż wsiąka.
Co można lepszego zrobić oprócz utworzenia spadku po którym woda sobie na bieżąco spłynie do przygotowanego miejsca żeby tam spokojnie wsiąkać czy też odparowywać?
Drugą sprawą jest poruszanie się po takiej działce chociażby zmoczonej przez deszcz,nawet jeżeli jest tak wyprofilowana że woda nie ma prawa nigdzie stać.Buty się przyklejają,człowiek się ślizga jak na lodowisku. Dorazne zasypywanie piaskiem dziur pomoże o tyle,że nie widzimy tej zalegającej wody,a działki i tak użytkować się dalej nie da.Chcę się w nich wstrzelić i zjeść kawałek tortu. Swój wiek i środki już mam, więc nie bawią mnie malutkie biznesy. Co prawda moje środki na start nie są wielkie, ale myślę, że rozsądne by zacząć ich podgryzać.

Docelowo na platformie ma być pełna obsługa (nie na początku), to jest fotografowie do robienia zdjęć obiektów, podpisywania ewentualnych umów, weryfikacji miejsc noclegowych. Strona w języku polskim, niemieckim i czeskim. Nie ma to być kolejny low budget. Nie jest trudna bo podpisujesz umowę np. za efekt.To raz, dwa że nie samym pozycjonowaniem człowiek żyje są różne metody promocji.Jak zapewne się zorientowałeś reprezentuję PP, robisz dobry portal, włączasz go w PP i płacisz tylko za określone działania, i tak można jeszcze dużo wymieniać.Jeśli myślisz, że kupisz linki i już topy się zrobią to muszę cię rozczarować. Nie ma szans, po pierwsze trzeba wiedzieć, jakie te linki kupić, po drugie trzeba wiedzieć jaki dać rozkład anchorów itp.

Wszystko trzeba z głową zrobić i mieć jakiekolwiek doświadczenie, bez tego spalisz domenę, a topów nigdy nie zobaczysz.Ma jednak strukturę warstwową. Pod warstwą gliny jest warstwa przepuszczalna. Żwir,piasek. No chyba, że mamy glinę na skale
Jeżeli odprowadzimy chwilowy nadmiar wody opadowej niżej, to na wierzchu możemy stworzyć idealne warunki dla trawnika, na przykład. Wystarczy nadsypać kilka centymetrów ziemi, posiać trawę i już się nie ślizgamyBudżet na wydatki seo jest ok, trzeba tylko dołożyć drugie tego na pensje dla specjalisty z odpowiednią wiedzą, który będzie umiał te środki odpowiednio rozdysponować. Oczywiście znalezienie specjalisty nie będzie wcale proste. Najlepiej gdybyś wszedł z kimś takim do spółki, zamiast go zatrudniać. Wówczas taka osoba ma motywację, żeby budować wartość dodaną Twojego biznesu - niekoniecznie przez pryzmat swojej firmy.

Poza tym nie od razu Kraków zbudowano. Jeżeli wybierzesz najbardziej konkurencyjne frazy, to z wielu powodów, może Ci się nie udać. Zacząłbym od tych mniej konkurencyjnych i powalczyłbym o top1 dla nich, a nie tam żadne top10. Większy ruch, większe zyski, większa kasa na seo. A wtedy sky is the limit.

Jeśli już nie chcesz się z żadną firmą wiązać, zrób tak: znajdź odpowiedniego koordynatora/kierownika który będzie zarządzał tym link buildingiem, czyli płacisz takiej osobie np. 2k mc, a on ci mówi, co kupić, gdzie, jak, ile przyłożyć czego, do tego jakieś premie ustalacie za ilość wejść na stronie przykładowo jeśli strona uzyska 10k wejść na mc do stałej mc kwoty dajesz mu 500 PLN.
Pomimo to myślę że kasa którą chcesz zainwestować jest za mała aby liczyć się w branży. problem polega na tym, że to co dla ciebie jest szczytem możliwości dla większości tych portali jest wydatkiem na herbatniki, czy da się wejść do top 10, zapewne tak, ale to bardzo mało prawdopodobne, ewentualny wykonawca musiałby mieć lepszy pomysł niż napie*dalanie na domenę główną spamem z automatów Gdybym to ja bym miał taki portal, zacząłbym od robienia długiego ogona, a później powoli wbijał się na topowe frazy. Bazowanie strategii rozwoju portalu, tylko na wejściu w bardzo mocne frazy to mocno ryzykowny pomysł.Obojętnie na czym będziesz się koncentrował to tak czy inaczej chyba nie masz za dużego pojęcia jak zmieniło się SEO od czasu preclisrecli ... 10K na same linki OK , teraz drugie tyle na działania w mediach społecznościowych, PPC, dobry copywriting ...
No i nawet jeżeli szarpniesz się na wystarczający budżet to i tak bez SEOwca się nie obejdziesz bo podstawą takiego serwisu jest jego optymalizacja.Przeczytałem wasze opinie i nadal nie wiem co robić. Docelowo w przyszłości ma być tam trawnik, więc przyjdzie około 8-10 cm czarnej ziemi na całą działkę. Nie mogę jej jednak ot tak rzucić na glinę, bo po każdym deszczu będzie robiło się błoto. Jakimś pomysłem jest zerwanie całej powierzchni i wrzucenie piachu + kamieni, ale po czymś takim można pójść z torbami.

Opaska w okół domu jest dobrym pomysłem, ale wszystko sprowadza się do tego, żeby dokopać się do warstwy przepuszczalnej. Nie obejdzie się bez koparki, nad czym ubolewam oraz wiedzy kiedy warstwa jest już przepuszczalna a kiedy nie.

Co do rur drenażowych to mam je porobione do każdej rynny. Rury drenażowe mają jednak to do siebie, że z czasem się zapychają, wolałbym coś bardziej naturalnego, żeby woda po prostu wsiąkała w grunt i tyle.
Problemem może dla Ciebie też być geolokalizacja wyników wyszukiwań

Oczywiście, pozycjonowanie mógłbym zlecić, ale nie mam zaufania. Sam kiedyś (jeszcze na presellach), robiłem pozycjonowanie swoich stron i wiem ile w tej branży oszustów, a weryfikacja pracy jest trudna.